Ziņojums Nr. 6469

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.04.26 06:04
GPS koordinātes: 24.07818, 56.92757 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.04.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mārupīte pie garāžām ar miskasti auzaugusi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.