Ziņojums Nr. 5643

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jelgavas pilsētas Dome
Pieteikuma datums: 2020.03.26 07:03
GPS koordinātes: 23.71102, 56.67311 +/- 4.0000m
Apstiprināts: 2020.03.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Paldies, pateicoties šai lieliskajai aplikācijai no šīs vietas tika savākti ļoti daudz celtniecības atkritumu pirms mēneša. Žēl ka cilvēki vēlaizvien domā ka šeit drīkst atstāt savus mēslus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jelgavas pilsētas domei.