Ziņojums Nr. 5640

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.25 16:03
GPS koordinātes: 24.11396, 56.90334 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.03.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Milzīga nelegālā izgāztuve. Mālu ielas galā, pavisam netālu no rūpnīcas Dzintars.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.