Ziņojums Nr. 5634

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.03.25 12:03
GPS koordinātes: 24.82319, 56.71581 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2020.03.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vides piesārņošana Gundegu ielā Lielvārdē. Tiek pārkāpti normatīvi par azbesta atkritumu apsaimniekošanu: manā rīcībā ir arī video, kur redzams, kā šie kancerogēnie atkritumi tiek ar slotu noslaucīti no jumta. Apšaubu, ka videi bīstamie atkritumi tiks utilizēti saskaņā ar likumu!!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.