Ziņojums Nr. 5613

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.03.24 14:03
GPS koordinātes: 26.62592, 55.89929 +/- 3.1m
Apstiprināts: 2020.04.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts


Teritorija ir piesārņota ar sadzīves atkritumiem un būvgružiem!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.