Ziņojums Nr. 5611

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Limbažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.24 13:03
GPS koordinātes: 24.42471, 57.30437 +/- 4.7901m
Apstiprināts: 2020.03.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Taciņā tieši pretī 8. Līnijai ir sadzīves atkrītumi vairākās vietās.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Limbažu novada pašvaldībai.