Ziņojums Nr. 5608

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.03.24 13:03
GPS koordinātes: 24.4827, 57.08537 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2020.03.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Būvgruži netālu no ceļa. Nedaudz dziļāk tūjas un maisi ar zariem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.