Ziņojums Nr. 5600

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Zemgales reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.03.24 10:03
GPS koordinātes: 23.70317, 56.63186 +/- 4.0006m
Apstiprināts: 2020.03.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.03.30
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tērvetes iela 85, ļoti kodīgu dūmi!!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Labdien! Kā jau iepriekš tika sniegta informācija, SIA "Flora" sadedzināšanas iekārtās kā kurināmo izmanto sausus, skuju koku koksnes atgriezumus.