Ziņojums Nr. 5598

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.24 08:03
GPS koordinātes: 24.191, 56.98138 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2020.03.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkal jauna mēslu čupa, kurā izmet visu, kas pa ceļam pagadās.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.