Ziņojums Nr. 5593

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.23 16:03
GPS koordinātes: 23.90534, 56.987 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.03.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

izgāztuve joprojām nav sakopta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.