Ziņojums Nr. 5582

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Daugavpils pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.23 12:03
GPS koordinātes: 26.59198, 55.86876 +/- 3.9m
Apstiprināts: 2020.04.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ir konstatēta dzīvnieku apbedīšanas vieta (nesankcionētā)! Iespējamais risinājums:
uzstādījis aizlieguma zīmi veikt jebkādus dzīvnieku apbedījumus ar norādi kur var to darīt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Daugavpils pilsētas domei.