Ziņojums Nr. 5571

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.22 14:03
GPS koordinātes: 23.77469, 56.95725 +/- 8.576m
Apstiprināts: 2020.03.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Aiz ēkas vairojas atkritumi vismaz jau kopš 2019.g. Tie tiek iznēsāti gar upes malu. (papildu inf.a 26749232)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.