Ziņojums Nr. 5562

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.22 13:03
GPS koordinātes: 23.78041, 56.95432 +/- 5.36m
Apstiprināts: 2020.03.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi pa ceļam uz Dubultu peldvietu pie Lielupes. Diemžēl es pati nevaru to likvidēt. Ceru, ka rīkosieties. Tur ir riepas, krāsu bundžas kaut kas tāds. (Kristīne 26749232)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.