Ziņojums Nr. 5561

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Pļaviņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.22 12:03
GPS koordinātes: 25.75628, 56.69527 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.03.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ceļa malā mežā izmesti atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Pļaviņas novada pašvaldībai.