Ziņojums Nr. 5556

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ropažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.22 11:03
GPS koordinātes: 24.74767, 56.95124 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2020.03.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmests liels daudzums ar stikla taru. Atrodas neliela zemesceļa malā, kas atzarojas no bij. dzelzceļa.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ropažu novada pašvaldībai.