Ziņojums Nr. 5552

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.22 11:03
GPS koordinātes: 23.91685, 56.97703 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.03.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

ļoti daudz dažādu atkritumu, spogulis, šiferis , gumija

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.