Ziņojums Nr. 5551

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Saldus novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.22 10:03
GPS koordinātes: 22.51452, 56.6655
Apstiprināts: 2020.03.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Saldus, Kalnsētas parks pie “Trīnes dīķa”.kalns pilns ar sadzīves atkritumiem un elektroprecēm.Izskatās ka cilvēki tīrot šķūnīšus,atkritumus izneruši kalnā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Saldus novada pašvaldībai.