Ziņojums Nr. 5537

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.21 11:03
GPS koordinātes: 24.24598, 56.98334 +/- 19.296m
Apstiprināts: 2020.03.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nezinu kāpēc, bet šajā vietā (Kvēles iela 33, Rīga) pastāvīgi organizē kaut kādu atkritumu poligonu. Tuvas mājās iedzīvotāji šeit izmet lielgabarīta un celtniecības atkritumus. Rīgas namu pārvaldnieks uz sūdzībām nereaģē un neko nedara! Arī atkritumu konteineriem šeit nav paredzēta vieta. Lai pārvietotu atkritumu konteinerus tam paredzēta vieta, Rīgas namu pārvaldnieks prasa savākt iedzīvotāju parakstus! Bet piedodiet, kad konteinerus te uzlika, RNP nevajadzēja nekādus parakstus, būtiski, pret iedzīvotāju piekrišanu. Lūdzam pievērst tam uzmanību.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.