Ziņojums Nr. 5534

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Madonas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.21 11:03
GPS koordinātes: 26.67913, 56.75447 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.03.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Žēl noskatīties,kā pamestas mājas pārtop par izgāztuvēm,tā ir ceļa mala.tur vēl maisi mētājas,nu jau kādus 2mēnešus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Madonas novada pašvaldībai.