Ziņojums Nr. 5531

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.21 10:03
GPS koordinātes: 24.11913, 56.90463 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.03.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāztuve, par kuru Rīgas Dome jau gadiem neliekas ne zinis. To kāds regulāri papildina.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.