Ziņojums Nr. 5530

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.21 10:03
GPS koordinātes: 23.46008, 56.97071 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.03.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izskatās, ka te jau bija tīrīts un tagad atkal parādījas atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Engures novada pašvaldībai.