Ziņojums Nr. 5523

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.21 07:03
GPS koordinātes: 24.11054, 57.03032 +/- 6.432m
Apstiprināts: 2020.03.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien!Vecmilgrāvī sētnieki lzcērt skaistus ceriņa zarus,atstājottilai pašas galotnītes,Pēc domes noteikumkiem apstādījumus lauzt,cirst nedrīkst sods 50 e Gribētu zināt kas šAādu atļauju it devis ,jo drīz mēs psliksim bez ceriņiem
Mājas iedzībotāki tādu atļauki nab devušiApskatīt A D0mnrobska13

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.