Ziņojums Nr. 5508

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.03.20 04:03
GPS koordinātes: 25.27324, 57.33213 +/- 16.0m
Apstiprināts: 2020.03.20
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.03.23
Atrisināts: 2020.03.23
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tāds iespaids . ka vides dienesys ir nolemis mūs nogalinat. Dumgāzes plūst tieši ielejā, gan no lielā skursteņa, gan no šķeldas ražotnes.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

pieņemts zināšanai