Ziņojums Nr. 5496

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.19 11:03
GPS koordinātes: 24.29898, 56.85955 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2020.03.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi mežā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Salaspils novada pašvaldībai.