Ziņojums Nr. 5494

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.19 08:03
GPS koordinātes: 24.50255, 56.79687 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.03.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Ķekavas novada pašvaldībai.