Ziņojums Nr. 5478

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Daugavpils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.18 10:03
GPS koordinātes: 26.46959, 55.88771 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2020.03.18
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.03.19
Atrisināts: 2020.03.20
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Gruži, sadzīves atkritumi, būvgruži!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Kalkūnes pagasta pārvalde ir brīdinājusi zemes īpašnieku par nepieciešamību novākt atkritumus