Ziņojums Nr. 5475

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.03.18 08:03
GPS koordinātes: 24.07029, 56.91851 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.03.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Tēriņgrāvī Mārupītes dabas parkā regulāri tiek nopludināta kanalizācija. Šobrīd arī smaka, it kā kāda ķīmiska viela tur tecētu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.