Ziņojums Nr. 5457

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Zemgales reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.03.17 13:03
GPS koordinātes: 23.70327, 56.63037 +/- 4.0006m
Apstiprināts: 2020.03.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.03.19
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vai jums tiešām liekās ka šeit kurina ar malku?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Gaisa piesārņojuma gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Labdien! Kā jau iepriekš tika sniegta informācija, ka SIA "Flora" sadedzināšanas iekārtās kā kurināmais tiek izmantoti sausi, skuju koku koksnes atgriezumi.