Ziņojums Nr. 5437

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ozolnieku novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.15 16:03
GPS koordinātes: 23.84229, 56.65059 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.03.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā (tieši mežā, ne meža malā vai ceļmalā) jaunieši kurina ugunskuru, kaut ko būvē, kokiem noplēsta miza vairāku metru augstumā. Tieši šobrīd.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Ozolnieku navada pašvaldībai.