Ziņojums Nr. 5436

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.03.15 15:03
GPS koordinātes: 25.28392, 57.31939 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.03.16
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.03.25
Atrisināts: 2020.03.25
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

No kaut kurienes upītē ieplūst kanalizācija. Smaka. Ūdens melns. Iespējams cēsu alus kko lej

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Teritorija tika apsekota. Neattīrītu notekūdeņu smaka nav saistīta ar uzņēmuma SIA "Cēsu alus" darbību. Tika informēta Cēsu novada pašvaldība.