Ziņojums Nr. 5432

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas pilsētas Dome
Pieteikuma datums: 2020.03.15 14:03
GPS koordinātes: 23.77346, 56.62505 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.03.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.03.19
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lediņu ceļš no Mežciema uz Kārniņiem. Laikam kāda alkaholiķa tukšo pudeļu izmešanas vieta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Atkritumi savākti. (JPPI "Pilsētsaimniecība")