Ziņojums Nr. 5431

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas pilsētas Dome
Pieteikuma datums: 2020.03.15 14:03
GPS koordinātes: 23.77348, 56.62491 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.03.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.03.19
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lediņu ceļš pie zīmes Jelgava beidzās. Viss grāvis pilns ar alkahola pudelēm.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Atkritumi savākti. (JPPI "Pilsētsaimniecība")