Ziņojums Nr. 5430

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jelgavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.15 14:03
GPS koordinātes: 23.77717, 56.61806 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2020.03.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ceļa mala Mežciemā blakus gājēju taciņai. Visa mala pilna ar kokčiku pudelēm kādu 500 m garā posmā pie AmberWood

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jelgavas novada pašvaldībai.