Ziņojums Nr. 5421

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.15 10:03
GPS koordinātes: 23.49301, 56.94495 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.03.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Stihiska izgāztuve. Redzams, ka viss te ir krājies gadiem. Jūrmala, Alejas un Bišu ielu krustojums.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.