Ziņojums Nr. 5396

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.13 10:03
GPS koordinātes: 24.30549, 56.93569 +/- 2.5m
Apstiprināts: 2020.03.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

bezpajumtnieks iemitinājies un uztaisījis atkritumus visapkārt

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Stopiņu novada pašvaldībai.