Ziņojums Nr. 5388

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.13 08:03
GPS koordinātes: 24.10717, 56.90164 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2020.03.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pašvaldības zeme, kuras brauktuves malas un netikai, ir stipri piegružotas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.