Ziņojums Nr. 5385

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.13 06:03
GPS koordinātes: 24.13048, 57.02162 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2020.03.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vakar naktī un šorīt no rīta(šobrīd) kārtējo reizi gaiss tiek smirdināts ar naftas produktiem, gāzēm. Izmantojos vējaino laiku cerēja, ka neviens nepamanīs lielo indes daudzumu gaisā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Smaku traucējumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Stopiņu novada pašvaldībai.