Ziņojums Nr. 5384

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.03.12 16:03
GPS koordinātes: 24.06917, 56.9392 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2020.03.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

No Lapu ielas 17, Rīgā mansarda stāva logiem jau gadiem regulāri paveras šāds skats degošas plastmasas smaka. Gandrīz katru dienu tiek dedzināti plastmasas atkritumi vai kas tamlīdzīgs (to smaku ir grūti sajaukt ar ko citu). Protams, bieži tiek kurināta arī normāla malka, taču to, kas deg - malka vai plastmasa - var ļoti labi atšķirt. Degošas plastmasas dūmi no šī skursteņa mēdz regulāri nākt pat karstās vasaras dienās, kad šķietami nav iemesla kurināt krāsni, lai sildītos, kas liek domāt, ka konkrētās ēkas iedzīvotājiem tas ir veids, kā ātri un vienkārši atbrīvoties no atkritumiem. Adrese mājai, kuras dūmojošais skurstenis redzams attēlā ir Ormaņu iela 6 (pagalma māja), Rīga. Tajā mājā, visticamāk, ir vairāki dzīvokļi un diemžēl precīzu dzīvokli nosaukt nevaram. Paši esam kaimiņi no blakus esošās mājas Lapu ielā 17, no Vides Filmu Studijas. Ja nepieciešams, varam ielaist mūsu telpās, lai varētu labāk novertēt situāciju un palīdzētu noskaidrot smirdīgā skursteņa īpašniekus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.