Ziņojums Nr. 5377

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.12 04:03
GPS koordinātes: 24.04194, 56.90661 +/- 4.0006m
Apstiprināts: 2020.03.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Katru, vai gandrīz katru rītu Sējas ielā 96 pie neapdzīvota nama ap 06:15 asinizatora mašīna kanalizācijā izlej mucas saturu. Automašīnas numurs ME 9884. Pie kam, vieta atrodas Dzīvojamā zonā, kur atļautais automašīnas svars ir 5 tonnas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.