Ziņojums Nr. 5376

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Zemgales reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.03.11 21:03
GPS koordinātes: 23.92307, 56.37941 +/- 1.0m
Apstiprināts: 2020.03.13
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.03.13
Atrisināts: 2020.03.25
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lūdzu nepārsūtiet šo ziņojumu pašvaldībai! Šeit situācija ir līdzīga kā Mežotnes pagastā, kur pēc ceļa būvniecības ir izgāsti būvgruži (šķembas, betona caurteku paliekas, ir bijušas arī riepas), tikai šeit, visticamāk, tas nu jau ir vairāk noslēpts, aprokot ar augsni (arī iespējamais piesārņojuma daudzums droši vien ir ievērojami lielāks), papildus tam, ir vietām daļēji aizbērta upe. Šis ir pašvaldībai piederošs īpašums.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

VVD Zemgales reģionālās vides pārvaldes (turpmāk - Pārvalde) inspektori ziņojumā minēto vietu ir apsekojuši 13.03.2020. Pārbaudes laikā tiešs apliecinājums tam, ka minētajā teritorijā ir tikusi veikta būvgružu apglabāšana, nav saņemts. Tika konstatēts teritorijas piegružojums (riepas, plastmasas caurules), kuru teritorijas īpašniekam (pašvaldība) uzdots novērst, kā arī lūgts sniegt skaidrojumu par minētajā teritorijā veiktajām darbībām. Pārvalde pateicas par Jūsu ieinteresētību vides aizsardzības jautājumu sakārtošanā un turpmāk par gadījumiem, kad tiek konstatēta iespējama būvgružu apglabāšana, lūdz ziņot savlaicīgi, fiksējot konkrēto faktu foto, video materiālā, lai varētu operatīvi veikt rīcības un identificēt nodarījumu.
Ar cieņu-
VVD Zemgales RVP