Ziņojums Nr. 5375

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Babītes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.11 13:03
GPS koordinātes: 23.95433, 56.95202 +/- 1.7m
Apstiprināts: 2020.03.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

izsviesti atkritumi, redzami cauri mežam no ceļa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Babītes novada pašvaldībai.