Ziņojums Nr. 5369

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.11 11:03
GPS koordinātes: 24.19041, 56.98415
Apstiprināts: 2020.03.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Čiekurkalnas rajonā atrodās šausmigie skati. Nevienam nav daļas kas te notiek. Ceru ka vides dienestam nav vienalga. Paldies

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.