Ziņojums Nr. 5368

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.03.11 10:03
GPS koordinātes: 25.58533, 57.34544 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2020.03.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kūtsmēsli ar mēnešiem tiek krāti uz lauka, tas notiek saskaņoti un ir atļauts?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Vidzemes reģionālajai vides pārvaldei.