Ziņojums Nr. 5365

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.11 06:03
GPS koordinātes: 24.0525, 56.94016 +/- 7.0m
Apstiprināts: 2020.03.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

liels daudzums atkritumu ilgstoši visā gabalā netiek savākti.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.