Ziņojums Nr. 5349

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Brocēnu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.09 10:03
GPS koordinātes: 22.57366, 56.68759
Apstiprināts: 2020.03.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rūpnīcas ielas posmā no Meža ielas līdz Rūpnīcas ielai 2,zem elektrības vadiem, visa posma garumā, samesti dažāda veida atkritumi.(pudelas,plastmasa utt.)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Brocēnu novada pašvaldībai.