Ziņojums Nr. 5329

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.08 13:03
GPS koordinātes: 22.12388, 57.63659 +/- 3.216m
Apstiprināts: 2020.03.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.04.09
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

jūras krastā izmesta elektroierīce

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Elektropreces savāktas