Ziņojums Nr. 5326

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Daugavpils pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.08 13:03
GPS koordinātes: 26.53426, 55.86223 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2020.03.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Blakus promenādei un būvlaukumam krūmos ir diezgan daudz samestu atkritumu!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Daugavpils pilsētas domei.