Ziņojums Nr. 5320

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.03.08 11:03
GPS koordinātes: 24.05698, 56.82793 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.03.09
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.03.10
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dzīvoju blakus jau 7 gadus, ne reizi nav iztīrīts grāvis. Blakus kravas automašīnu stāvvieta.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Olaines novada pašvaldībai.