Ziņojums Nr. 5305

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.03.07 12:03
GPS koordinātes: 24.24593, 56.98326 +/- 20.368m
Apstiprināts: 2020.03.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kaudze ar celtniecības atkritumiem atrodas pēc adreses Kvēles iela 33, Rīga. Atkritumi pieder Umurgas 26 iedzīvotājiem, viņi te viņu izmeta. Viņi nesen mainīja stāvvadus. Lūgums saukt vainīgos pie atbildības.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.