Ziņojums Nr. 5301

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.03.07 09:03
GPS koordinātes: 24.16726, 56.93882 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.03.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien, grāvis, kas nāk no Rīgas satiksmes un iet starp Vestienas un Kaibalas ielām, tam nav tīrītas caurtekas, kā arī virs ūdens redzama krāsaina plēve. domāju, ja tas ir naftas produktu piesārņojums no Rīgas satiksmes.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei